הדברה ירוקה  הדברה ירוקה – כל היתרונות

בהדברה  ירוקה ניתן להשאיר לכם בית מודבר ונקי ממזיקים גם מבלי להשתמש בחומרים כימיים מסוכנים שיכולים להעיב על שגרת חייכם. ניתן לשהות בבית במהלך ההדברה, לא חובה לאטום מוצרי מזון ולאוורר את הבית. למעשה, הכל לגמרי בשגרה, שכן אמצעי ההדברה לא מסוכנים – רק למזיקים נגדם הם מופעלים. בהדברה ירוקה ניתן להדביר את המזיקים באמצעות חומרים בסיסיים ביותר כמו טלק או חומץ, ואפילו להשתמש במוצקים כמו קליפות תפוזים על מנת להכין מזון שיגרום למזיקים למות מחנק. אם גם אתם שוקלים איזו סוג של הדברה לעשות, הירוקה היא הכי משתלמת והכי בטוחה לכם.
 
עובדים רק עם חומרים קונבנציונליים
 
העבודה מתבצעת רק עם חומרים קונבנציונליים ולא כימיים. באמצעות חומרים אלו, ניתן להדביר את הבית שלכם, ולנקותו ממזיקים וזאת מבלי לפגוע לכם בשגרה.
 
החומרים לא מפיצים ריח ולא מסוכנים למגע
 
ניתן לגעת בחומרים של ההדברה הירוקה ולא לספוג כל ריח מהם. החומרים בטוחים לחלוטין לשימוש. בדרך כלל, חברות הדברה בחומרים כימיים מתריעות בפני הלקוחות על הצורך לשמור מרחק מהחומרים הללו, מה שלא יקרה כאשר מדובר בהדברה אקולוגית/ ירוקה.
 
תוצאות מידיות בפרק זמן קצר
 
ניתן לחזות בתוצאות מידיות בתוך זמן קצר על אף שזו הדברה ירוקה ולא כימית. עם צוות מדבירים מנוסה יהיה ניתן להפוך את המזיקים שיש לכם בבית לנחלת העבר.
 
החומרים מנוקים בקלות
 
בשונה מהחומרים הכימיים נגדם נדרש גם אוורור, את החומרים הירוקים ניתן בקלות להסיר באמצעות ניקיון פשוט, ולהחזיר במהרה את הבית לשגרה.
 
למי יש לפנות לביצוע הדברה ירוקה?
 
מדביר מוסמך שהוכשר לתפקידו על ידי משרד החקלאות, והוא מציע טיפול ירוק במזיקים לצד הטיפול הכימי. יש לבדוק מהו טיבו של ספק השירות בתחום ההדברה הירוקה ולוודא שכל היתרונות נמצאים אצלו: שירותי, מוכשר ומסוגל למגר מהר בעלי חיים מזיקים בקרבת ביתכם.
 
אחריות על ההדברה
 
בסוף התהליך מדביק המדביר מדבקה עם פרטי החברה שלו עם תאריך המציין מתי הוא היה שם. כך, ניתן לבצע מעקבים ולקרוא שוב לחברה במידה והבעיה חוזרת. חשוב להסתכל במדבקת המעקב כדי להבין כמה זמן עבר מרגע העזיבה ולפיכך – להסיק האם נעשתה טעות בשירות, וכיצד לתקן אותה.