אם יש לכם עסק לביצוע עבודות ניקיון קבלניות בבתים, בניינים ומשרדים, אתם ממש חייבים שיהיו מכם מכונות שטיפה בלחץ מים חמים. לא המצאנו את הגלגל, המכונות הללו מאז ומעולם היו קיימות בשימוש תאגידי הניקיון הגדולים והמפורסמים, אולם כיום התחום התפתח והשתכלל מאד, ומה שהצרכן הביתי יכול לקנות לביתו או משרדו כיום, לא היה בשימוש אותם תאגידים לפני 10 שנים. קל וחומר כאשר מדובר בכן, שאתן חברות ניקיון מקצועיות: אצלכן, השירות תמיד צריך להיות הכי מדוקדק, וזה אומר – מכונות שטיפה בלחת מים חמים זמינות תמיד, עם השכלולים הכי גדולים והכי משמעותיים.
 
מבחר תכניות שטיפה מוכנות
 
כשבארסנל הציוד שלכם נמצאות מכונות שטיפה בלחץ מים חמים, אתם נהנים ממגוון עשיר של תכניות שטיפה מוכנות. מדובר בתכניות מתוכנתות לביצוע עבודות הניקיון השוטפות, משטיפת רצפות של שטח מסוים ועד ליטוש והברקה, כשהכל נעשה על אוטומט. כמובן שישנה אפשרות גם לעבודה ידנית עם המכונה לכל דורש.
 
שימוש קל ונוח בכל פונקציה במכונה
 
השימוש במכונה קל, פשוט ולא מצריך הבנה מעמיקה מעבר לכתוב ב- MANUAL שלה. כשאתם משתמשים במכונה, מובטחות תוצאות ניקיון נדירות שלא חוויתם זמן רב, גם כחברות ניקיון. החלק המפליא הוא שלא תבינו כיצד הסתדרתם בלי המכונות עד כה, משום שפתאום תסריטי ניקיון שהיו לכם סבוכים יתבצעו בלחיצת כפתור, ללא כל מאמץ.

הפעלה שקטה, וחיסכון אדיר בחשמל
 
בשל כך שמדובר במכונות ידידותיות לסביבה, ההפעלה של המכונה שקטה מאד, ולא מורגשת. מאידך, גם כאשר תצטרכו לחברהּ לחשמל, היא לא תגרע לכם הספק נכבד, ותחסוך מאד בהוצאות ביחס למכונות שטיפה אחרות. בל נשכח שהמכונה הזו, ככל שמיועדת לחברת הניקיון שלכם, צריכה גם לחסוך לכם בהתנהלות כגוף עסקי.
 
פרויקטים לביצוע על ידי מכונת שטיפה בלחץ מים חמים
 
שטיפת רצפות, ניגוב רצפות לאחר השטיפה, שטיפת כל משטח אחר שאינו רצפה, כמו למשל חדרי מדרגות ותקרות. המכונה מתמחה בשלל עבודות ניקיון, ולכן אל תחששו: ככל שהמשטח קשיח ולא עשוי מבד הוא יתאים לניקיון על ידי המכונה. יצוין כי המכונה לא מנקה משטחים עדינים כמו חפצי אומנות למיניהם, לרבות שולחנות וכסאות. אותם יש להזיז לפני שמנקים על מנת שלא ייפגעו מהזרנוקים.
 
שואבי אבק תעשייתיים מבית קרשר שלדן, הכירו את החברה המובילה בשואבי אבק ומכונות שטיפה ביתיים ותעשייתיים.