טיפים לאריזה

אריזת תכולת דירה לפני מעבר הינה משימה לא פשוטה כלל. ישנם מספר טיפים לאריזה שיוכלו להקל עליכם את ההליך ביעילות. כאשר יש לכם חפצים שבירים כמו צלחות, כוסות ואגרטלים, יש לשמור אותם בקרטונים  ולעטוף אותם בנייר  עיתון וכן, לרפד את הקרטון עם מגבות או סדינים מה שיגן עוד יותר על החפצים השבירים. חשוב לא לערבב חפצים שונים, בגדים יהיו ארוזים בקרטון אחד', מצעים, צעצועים, כלי בית ועוד. כל אחד חייב להיות ארוז בארגז אחר למען הסר הטוב. חשוב כי תמצאו כמנה שיותר טיפים לאריזה על מנת שהמעבר לדירה החדשה יהיה קל יותר עבורכם. על כל רטון, יש לרשום את תכולתו, כך תדעו כאשר תתחילו לפרק את התכולה מה שייך למה.

אם אינכם בנויים לאריזה עצמית..

במידה ואינכם מעוניינים או יכולים לבצע אריזה בכוחות עצמכם, אם מפאת חוס ידע או זמן, כדאי כי תשאלו על חברות אריזה המעניקות גם בתשלום נוסף שירותי אריזה. כך לא תצטרכו לארוז בעצמכם ולבזבז זמן מיותר וארוך על אריזה או לחפש טיפים לאריזה מכל מיני מכרים ובני משפחה. עוד טיפים לאריזה יהיו שימושיים כמו, לרוקן את המזנונים מתכולתם וזה הזמן שגם במטבח, תבדקו את התוקף של מוצרי המזון. הזמן הטוב ביותר לעשות ניקיון יסודי וסדר הוא כאשר אתם אורזים חפצים ומעבירים אותם לבית החדש שלכם. כאשר מדובר בתכולה של חדרים אחד מכל טיפים לאריזה שיהיו עבורכם יעילים, הוא לארוז את הארגזים השייכים לחדר המסוים ולציין  לאיזה חדר הם שייכים כמו למשל החדר שלילד מסוים או חדר השינה של ההורים.

אריזה של כלי מיטה וחומרי ניקוי

יש לארוז כלי מיטה וחומרי ניקוי לחוד כמובן, אך בשקיות גדולות. אם אתם מתלבטים היכן להשיג ארגזי קרטון אז ישנן שתי דרכים למצוא קרטונים איכותיים האחד, למצוא מפעל המייצר קרטונים, כך תהיו בטוחים כי תמצאו קרטונים חזקים וחדשים בכל מיני גדלים שלבטח יתאימו לכם לצרכיכם השונים. מי שכבר עבר דירה אולי יהיו לו קרטונים ומוצרי אריזה שיוכלו לשרת אתכם. ההוצאה של רכישת קרטונים מפעלים היא זניחה ולכן היא גם מומלצת. קרטונים חדשים אינם נפתחים והם חזקים דיים להכיל חפצים שונים שאותם ברצונכם להעביר  ליעד החדש שלכם.