שירותי אחסון

אם אתם חייבים לפנות את הדירה ועדיין לא מצאתם דירה חדשה, זה הזמן למצוא שירותי אחסון. אחסון של תכולת דירה זה השירות המתאים ביותר למצבים בהם יש פער זמנים בין פינוי הדירה הישנה למועד הכניסה לדירה החדשה שמצאתם. לפעמים מועד הכניסה בדירה החדשה עשוי להיות מאוחר יותר מאשר מועד עזיבתה של הדירה הישנה. אתם מעדיפים לשהות אצל ההורים לתקופה קצרה אך לבטח יש לדאוג עבור שירותי אחסון שיעניקו לכם מענה הולם לאחסון כל התכולה שלכם. יש כאלה גם שמחליטים לעבוד בחו"ל או שקיבלו הצעה מפתה והם אינם מעוניינים לקחת אתם את החפצים כמו רהיטים וכל מה שרשור למכשירי חשמל גדולים. גם למצב זה יש פתרון כמו שירותי אחסון לזמן ארוך שיענו על דרישותיכם.

אין צורך לחפש מחסנים

אם פעם חשבתם כי חיפשו מחסנים זו התשובה הטובה ביותר לאחסון תכולת הדירה שלכם, אז היום השתנו פני הדברים. ישנן הרבה חברות המציעות שירותי אחסון שבהם המכולות תהיינה רק שלכם, החפצים יאוחסנו כראוי מבלי שייגרם להם נזק , ישנו ביטוח עבור התכולה שלכם במקרה חלילה של שריפה או שיטפון. מחסני האחסון נמצאים תחת שמירה קפדנית במשך 24 שעות, מה שגורם לכם להיות בטוחים כי התכולה שלכם נמצאת בידיים הטובות ביותר. חשוב כי לא תתפשרו על גודל המחסן. לפעמים הצעת מחיר אטרקטיבית על שירותי אחסון תכולת הדירה שלכם, לא תהיה יעילה דיה, היות והמחסן יהיה קטן מדי ולא יספיק עבור כל התכולה. חשוב להודיע מראש למנהל המחסנים כאשר אתם מעוניינים לשחרר את התכולה שלכם על מנת להעביר אותה ליעד החדש. ישנם עוד אנשים שיש להם ציוד במחסנים והגישה עשויה להיות קשה ולכן, על בעל המחסן להיערך בהתאם ולהוציא עבורכם את התכולה מבעוד מועד.

שאלו את חברות ההובלה לגבי שירותי אחסון

יש הרבה חברות הובלה שיש בבעלותן גם שירותי אחסון. נסו לשאול את חברות הובלה הגדולות בדבר האחסון עוד לפני שתתחילו לארוז את החפצים. כך, תהיו גם בטוחים לאן תגיע התכולה, במידה ויש לכם הבדל בין תאריך עזיבת הדירה הישנה לבין הכניסה לדירה החדשה.